Dulimex DX 5685A-02E Genovese ketting bundel DIN 5685A 2 mm staal verzinkt 8000.568.5A02
Artikelnummer: S30201228
- Genovese ketting op bundel DIN 5685A verzinkt
- Dulimex DX
- Type 5685A-02E
- 8000.568.5A02
- 8716336496753
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 + 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 + 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Genovese ketting op bundel DIN 5685A verzinkt
-
Merk Dulimex DX
-
Type 5685A-02E
-
8000.568.5A02
-
8716336496753
-
DX genovese ketting DIN 5685A verzinkt is in combinatie met het DX ketting toebehoren, zoals karabijnhaken en D- en H-sluitingen voor vele toepassingen in te zetten zoals bijvoorbeeld:
-
Bouwenamp Industrie
-
Scheepsvaart en Watersport
-
Stallen- en kassenbouw
-
Technische info
-
DX genovese ketting DIN 5685A verzinkt bestaat uit een gelaste midden schakel die tussen de langschalmige voetkettingschakel en kortschalmige scheepskettingschakel in zit
-
De ketting is gemaakt van staal en daarna verzonken
-
Toepassingsadvies
-
Deze genovese ketting is niet geschikt voor hijsdoeleinden
-
En mogen absoluut niet gebruikt worden in veiligheidstoepassingen
-
De ketting is niet getest met een proeflast
-
De maximale belasting is dan ook ter indicatie
-
Alternatieven
-
Alternatieven voor de verzinkte genovese ketting zijn bijvoorbeeld thermisch verzinkte of RVS ketting voor de buitentoepassing
-
Materiaal: staal
-
Finish: verzinkt
-
Advies: niet geschikt voor hijsdoeleinden
-
Normering: DIN 5685A
-
Dulimex DX 5685A-02E Genovese ketting bundel DIN 5685A 2 mm staal verzinkt 8000.568.5A02 kopen?
-
Dulimex DX Genovese ketting verzinkt en meer Genovese kettingen en IJzerwaren, Bouwbeslag, Hang- en Sluitwerk, Kettingen en Staalkabels voor Making Strong Connections door te bevestigen, op slot te zetten, te openen, te sluiten, te laten draaien of vast te zetten van Dulimex DX voor klus en project snel en makkelijk bestellen bij AboutSUPPLY!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 8000.568.5A02 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 80005685A02 |
| EAN artikel | 8716336496753 |
| EAN verpakking | 8716336220556 |
| EAN ompak | 8716336555788 |
| Intrastat CBS code | 73158200 |
| Artikel ID | N10034750 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Dulimex DX |
| Productclassificatie | IJzerwaren - Kettingen - Genovese kettingen - Genovese ketting verzinkt |
| Productgroep | Genovese kettingen op bundel DIN 5685A verzinkt |
| Productsoort | Genovese ketting op bundel DIN 5685A verzinkt |
| Type | 5685A-02E |
| Alternatief type | 5685A02E |
| Minimum besteleenheid | 30 meter |
| Lengte per bundel | 30 m |
| Materiaal | Staal |
| Finish | Verzinkt |
| Advies | Niet geschikt voor hijsdoeleinden |
| Normering | DIN 5685A |
| d | 2 mm |
| t | 12 mm |
| b | 8 mm |
| Maximale belasting ter indicatie | 20 kg |