Dulimex DX 5685A-05V Genovese ketting bundel DIN 5685A 5 mm staal thermisch verzinkt 8056.85A.05TH
Artikelnummer: S30201226
- Genovese ketting op bundel
- Dulimex DX
- Type 5685A-05V
- 8056.85A.05TH
- 8716336560355
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 + 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 + 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Genovese ketting op bundel
-
Merk Dulimex DX
-
Type 5685A-05V
-
8056.85A.05TH
-
8716336560355
-
DX Genovese ketting DIN 5685A Thermisch verzinkt is zeer goed beschermd tegen roest
-
De ketting is dan ook uitermate geschikt voor de buitentoepassing en in ruimtes met een hoge luchtvochtigheid
-
In combinatie met het DX ketting toebehoren, zoals karabijnhaken en D- en H-sluitingen, zijn vele toepassingen in te vullen in bijvoorbeeld:
-
Bouwenamp Industrie
-
Scheepsvaart en Watersport
-
Stallen- en kassenbouw
-
Technische info
-
DX Genovese ketting DIN 5685A thermisch verzinkt bestaat uit een gelaste middenschakel die tussen de langschalmige voetkettingschakel en kortschalmige scheepskettingschakel in zit
-
De ketting is gemaakt van staal en daarna thermisch verzonken
-
Andere namen voor thermisch verzinken zijn volbadverzinken of vuurverzinken
-
Zoals gezegd beschermt deze finishing de ketting zeer goed tegen roestvorming
-
Toepassingsadvies
-
Deze voetketting is niet geschikt voor hijsdoeleinden
-
En mogen absoluut niet gebruikt worden in veiligheidstoepassingen
-
De ketting is niet
-
Getest met een proeflast
-
De maximale belasting is dan ook ter indicatie
-
Alternatief
-
Een alternatief dat ook erg geschikt is voor de buitentoepassing is RVS AISI 316 genovese ketting
-
Net als thermisch verzinkt is een RVS ketting ook zeer goed beschermd tegen roestvorming
-
Materiaal: staal
-
Finish: thermisch verzinkt
-
Advies: niet geschikt voor hijsdoeleinden
-
Normering: DIN 5685A
-
Dulimex DX 5685A-05V Genovese ketting bundel DIN 5685A 5 mm staal thermisch verzinkt 8056.85A.05TH kopen?
-
Dulimex DX Genovese ketting verzinkt en meer Genovese kettingen en IJzerwaren, Bouwbeslag, Hang- en Sluitwerk, Kettingen en Staalkabels voor Making Strong Connections door te bevestigen, op slot te zetten, te openen, te sluiten, te laten draaien of vast te zetten van Dulimex DX voor klus en project snel en makkelijk bestellen bij AboutSUPPLY!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 8056.85A.05TH |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 805685A05TH |
| EAN artikel | 8716336560355 |
| EAN verpakking | 8716336401856 |
| EAN ompak | 8716336560430 |
| Intrastat CBS code | 73158200 |
| Artikel ID | N10375764 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Dulimex DX |
| Productclassificatie | IJzerwaren - Kettingen - Genovese kettingen - Genovese ketting verzinkt |
| Productgroep | Genovese kettingen op bundel DIN 5685A thermisch verzinkt |
| Productsoort | Genovese ketting op bundel |
| Type | 5685A-05V |
| Alternatief type | 5685A05V |
| Minimum besteleenheid | 30 meter |
| Lengte per bundel | 30 m |
| Materiaal | Staal |
| Finish | Thermisch verzinkt |
| Advies | Niet geschikt voor hijsdoeleinden |
| Normering | DIN 5685A |
| d | 5 mm |
| t | 21 mm |
| b | 20 mm |
| Maximale belasting ter indicatie | 125 kg |