Dulimex DX 760-020E Genovese ketting bundel 1,9 mm 14x8 mm staal verzinkt 9.827760020
Artikelnummer: S30201238
- Genovese ketting op bundel verzinkt
- Dulimex DX
- Type 760-020E
- 9.827760020
- 8716336635268
Vanaf 50
€ 50,75 per 50 meter
0,38 € off
-27,5%
+ 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 + 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 + 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
Genovese ketting op bundel verzinkt
-
Merk Dulimex DX
-
Type 760-020E
-
9.827760020
-
8716336635268
-
Materiaal: staal
-
Finish: verzinkt
-
Advies: niet geschikt voor hijsdoeleinden
-
Dulimex DX 760-020E Genovese ketting bundel 1,9 mm 14x8 mm staal verzinkt 9.827760020 kopen?
-
Dulimex DX Genovese ketting verzinkt en meer Genovese kettingen en IJzerwaren, Bouwbeslag, Hang- en Sluitwerk, Kettingen en Staalkabels voor Making Strong Connections door te bevestigen, op slot te zetten, te openen, te sluiten, te laten draaien of vast te zetten van Dulimex DX voor klus en project snel en makkelijk bestellen bij AboutSUPPLY!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 9.827760020 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 9827760020 |
| EAN artikel | 8716336635268 |
| EAN verpakking | 8713138820151 |
| EAN ompak | 8713138880155 |
| Intrastat CBS code | 73158200 |
| Artikel ID | N10263429 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | Dulimex DX |
| Productclassificatie | IJzerwaren - Kettingen - Genovese kettingen - Genovese ketting verzinkt |
| Productgroep | Genovese kettingen op bundel verzinkt |
| Productsoort | Genovese ketting op bundel verzinkt |
| Type | 760-020E |
| Alternatief type | 760020E |
| Minimum besteleenheid | 50 meter |
| Lengte ketting | 50 m |
| Materiaal | Staal |
| Finish | Verzinkt |
| Advies | Niet geschikt voor hijsdoeleinden |
| d | 1,9 mm |
| t | 13 mm |
| b | 9 mm |