Bahco 28M gebogen soksleutel 10 mm 28M-10
Artikelnummer: Y33005516
- Soksleutel gebogen metrisch
- Bahco
- Type 28M
- 28M-10
- 7314151834678
Vanaf 1
€ 11,94 per stuk
2,99 € off
-20%
+ 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 + 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 + 21,00% BTW
Beschrijving
-
Soksleutel gebogen metrisch
-
Merk Bahco
-
Type 28M
-
28M-10
-
7314151834678
-
Gebogen soksleutels, metrisch
-
Normen: ISO 2236
-
Materiaal: hooggelegeerd kwaliteitsstaal
-
Dynamic-Drive Profiel 12-kant in doorgezette ring
-
Dynamic-Drive Profiel 6-kant in rechte ring
-
Go-trough in doorgezette en lange dop aan de rechte zijde voor lange draadstang
-
Mat verchroomd voor hoge kwaliteit van het oppervlak
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 28M-10 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 28M10 |
| EAN artikel | 7314151834678 |
| Intrastat CBS code | 82041100 |
| Artikel ID | N10024226 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | SNA Europe |
| EAN leverancier | 8712423016026 |
| Merk | Bahco |
| Productgroep | Gebogen soksleutels metrisch |
| Productsoort | Soksleutel gebogen metrisch |
| Type | 28M |
| Minimale bestelhoeveelheid | 1 stuk |
| Lengte | 125 mm |
| Afmeting | 10 mm |
| Diameter | 7 mm |
| Buitenste diameter | 14.5 mm |
| Ruimte off-set | 27 mm |