Beta 932HS gebogen pijpsleutel twaalfkant en zeskant hoogglanzend verchroomd met valbeveiliging 7x7 mm 932HS 7X7 009324007
Artikelnummer: Y51281371
- Gebogen pijpsleutel twaalfkant en zeskant hoogglanzend verchroomd met valbeveiliging
- Beta
- Type 932HS
- 009324007
- 8014230859941
Vanaf 1
€ 19,92 per stuk
4,98 € off
-20%
+ 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 + 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 + 21,00% BTW
Beschrijving
-
Gebogen pijpsleutel twaalfkant en zeskant hoogglanzend verchroomd met valbeveiliging
-
Merk Beta
-
Type 932HS
-
009324007
-
8014230859941
-
Profiel: Zeskant en twaalfkant
-
Normering: NF E 74.303
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 009324007 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 9324007 |
| EAN artikel | 8014230859941 |
| Intrastat CBS code | 8204110000 |
| Artikel ID | N10819144 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Beta Tools |
| EAN leverancier | 8719333005805 |
| Merk | Beta |
| Productgroep | Val beveiligde gereedschappen |
| Productsoort | Gebogen pijpsleutel twaalfkant en zeskant hoogglanzend verchroomd met valbeveiliging |
| Type | 932HS |
| Uitvoering | 932HS 7X7 |
| Minimale bestelhoeveelheid | 1 stuk |
| Sleutelmaat | 7x7 mm |
| Lengte (l) | 116 mm |
| Dopdiepte (a) | 9,0 mm |
| Dopdiameter | 12,5 mm |
| Dopdiameter (diameter 1) | 6,0 mm |
| Hoogte (a1) | 18,0 mm |