De Raat Security kluisdeur AVB 18 181000101
Artikelnummer: S51260157
- Kluisdeur AVB
- De Raat Security
- Type AVB 18
- 181000101
- 8712897030009
Vanaf 1
€ 3.243,60 per stuk
572,40 € off
-15%
+ 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 + 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 19,50 + 21,00% BTW
Beschrijving
-
Kluisdeur AVB
-
Merk De Raat Security
-
Type AVB 18
-
181000101
-
8712897030009
-
Kluisdeuren beschermen de toegang van een beveiligde kluisruimte
-
De kluisdeuren AVB bieden een eerste bescherming tegen inbraak en brand
-
Met een kluisdeur AVB weet u zeker dat uw kluisruimte goed is afgesloten
-
Biedt bescherming tegen inbraak en brand
-
Kluisdeur ten behoeve van kluisruimte
-
Voorzien van een dubbelbaard sleutelslot (2 sleutels meegeleverd)
-
In meerdere maten verkrijgbaar
-
Kleur: RAL 7035, grijs
-
De opgegeven uitwendige diepte is exclusief beslag van 65 mm
-
Inbraakwerendheid: Dit product is niet inbraakwerend gecertificeerd
-
Norm brandwerend: DIN 4102
-
Brandwerendheid: Niet getest, biedt een eerste bescherming bij brand
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 181000101 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 181000101 |
| EAN artikel | 8712897030009 |
| Intrastat CBS code | 83030040 |
| Artikel ID | N10073892 |
| Leverancier | De Raat Security |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| EAN leverancier | 8712897000002 |
| Merk | De Raat Security |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Kluizen - Kluisdeuren - Kluisdeur |
| Productgroep | Kluisdeuren |
| Productsoort | Kluisdeur AVB |
| Type | AVB 18 |
| Alternatief type | AVB18 |
| Minimale bestelhoeveelheid | 1 stuk |
| Gewicht | 240 kg |
| Buitenmaat breedte | 860 mm |
| Buitenmaat hoogte | 1790 mm |
| Buitenmaat diepte | 240 mm |
| Binnenmaat breedte | 760 mm |
| Binnenmaat hoogte | 1695 mm |