De Raat Security kluisdeur St Gallen D4 2-deurs 605547300
Artikelnummer: S51260188
- Kluisdeur St Gallen
- De Raat Security
- Type St Gallen D4 (2-deurs)
- 605547300
- 8712897025135
Vanaf 1
€ 6.094,50 per stuk
1.075,50 € off
-15%
+ 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 + 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 19,50 + 21,00% BTW
Beschrijving
-
Kluisdeur St Gallen
-
Merk De Raat Security
-
Type St Gallen D4 (2-deurs)
-
605547300
-
8712897025135
-
Kluisdeuren beschermen de toegang van een beveiligde kluisruimte
-
Een kluisdeur moet solide, veilig en bijna ondoordringbaar zijn
-
Met een kluisdeur St
-
Gallen weet u zeker dat uw kluisruimte goed is afgesloten
-
Biedt bescherming tegen inbraak en brand
-
Kluisdeur ten behoeve van kluisruimte
-
Model D4 is dubbeldeurs
-
Voorzien van een dubbelbaard sleutelslot (2 sleutels meegeleverd)
-
Kleur: RAL 7035, grijs
-
Norm braakwerend: EN 1143-1 Klasse I
-
Waardeberging: EUR 10.000
-
Waardeberging kostbaarheden: EUR 20.000
-
Brandwerendheid: Dit product heeft geen brandwerende eigenschappen.
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 605547300 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 605547300 |
| EAN artikel | 8712897025135 |
| Intrastat CBS code | 83030040 |
| Artikel ID | N10738937 |
| Leverancier | De Raat Security |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| EAN leverancier | 8712897000002 |
| Merk | De Raat Security |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Kluizen - Kluisdeuren - Kluisdeur |
| Productgroep | Kluisdeuren |
| Productsoort | Kluisdeur St Gallen |
| Type | St Gallen D4 (2-deurs) |
| Alternatief type | St Gallen D4 (2-deurs) |
| Minimale bestelhoeveelheid | 1 stuk |
| Gewicht | 220 kg |
| Buitenmaat breedte | 1200 mm |
| Buitenmaat hoogte | 2000 mm |
| Buitenmaat diepte | 240 mm |
| Binnenmaat breedte | 1146 mm |
| Binnenmaat diepte | 240 mm |
| Binnenmaat hoogte | 1950 mm |