Bosta drukbuis PE40 16 mm x 1,5 mm glad 5 bar zwart 500 m 0700001
Artikelnummer: S51057933
- Drukbuis PE40
- Bosta
- 0700001
- 4019305154796
Vanaf 500
€ 263,50 per 500 meter
0,09 € off
-15%
+ 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 + 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 ⚠ niet mogelijk + 21,00% BTW
Beschrijving
- Drukbuis PE40
- Merk Bosta
- 0700001
- 4019305154796
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 0700001 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 700001 |
| EAN artikel | 4019305154796 |
| Intrastat CBS code | - |
| Artikel ID | N10230260 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | MegaGroup Bosta |
| EAN leverancier | 4019305330497 |
| Merk | Bosta |
| Productgroep | Drukbuis |
| Productsoort | Drukbuis PE40 |
| Type | - |
| Minimale bestelhoeveelheid | 500 meter |
| Maat | 16 mm |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | PE40 |
| Verbinding | Glad |
| Verbinding 2 | Glad |
| Maat 1 | 16 mm |
| Handelslengte | 500 m |
| Werkdruk | 5 bar |
| Wand | 1,5 mm |