Bosta drukbuis PE100 75 mm x 4,5 mm glad SDR17 10 bar zwart 100 m 0700090
Artikelnummer: S51057976
- PE 100 drukbuis SDR 17
- Bosta
- 0700090
- 4019305155359
Vanaf 100
€ 1.064,70 per 100 meter
1,18 € off
-10%
+ 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 + 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 ⚠ niet mogelijk + 21,00% BTW
Beschrijving
- PE 100 drukbuis SDR 17
- Merk Bosta
- 0700090
- 4019305155359
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 0700090 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 700090 |
| EAN artikel | 4019305155359 |
| Intrastat CBS code | - |
| Artikel ID | N10230381 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | MegaGroup Bosta |
| EAN leverancier | 4019305330497 |
| Merk | Bosta |
| Productgroep | Drukbuis |
| Productsoort | PE 100 drukbuis SDR 17 |
| Type | - |
| Minimale bestelhoeveelheid | 100 meter |
| Maat | 75 mm |
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | PE100 |
| Verbinding | Glad |
| Verbinding 2 | Glad |
| Maat 1 | 75 mm |
| Handelslengte | 100 m |
| Werkdruk | 10 bar |
| Wand | 4,5 mm |
| SDR klasse | SDR 17 |