Mega Profec manometer 100 mm buitendraad -1-3 bar zwart type droog onderaansluiting 1/2 inch 0851075
Artikelnummer: S51056172
- Mega manometer 100 mm droog
- Mega Profec
- Type Droog
- 0851075
- 4019305185356
Vanaf 1
€ 57,10 per stuk
14,28 € off
-20%
+ 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 + 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 + 21,00% BTW
Beschrijving
- Mega manometer 100 mm droog
- Merk Mega Profec
- Type Droog
- 0851075
- 4019305185356
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 0851075 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 851075 |
| EAN artikel | 4019305185356 |
| Intrastat CBS code | - |
| Artikel ID | N10238304 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | MegaGroup Bosta |
| EAN leverancier | 4019305330497 |
| Merk | Mega Profec |
| Productgroep | Manometer |
| Productsoort | Mega manometer 100 mm droog |
| Type | Droog |
| Minimale bestelhoeveelheid | 1 stuk |
| Kleur | Zwart |
| Verbinding | Buitendraad |
| Materiaal huis | Zwart staal |
| Aansluitnippel | Messing |
| Buisveer | Koper legering tot en met 40 bar, fosfor brons vanaf 60 bar |
| Meetbereik | -1 - 3 bar |