Kobout 7125AVV14G sluitring DIN 125A thermisch verzinkt - S50458199 - afbeelding 1
Kobout 7125AVV14G sluitring DIN 125A thermisch verzinkt - S50458199 - afbeelding 2
Kobout 7125AVV14G sluitring DIN 125A thermisch verzinkt M14
Artikelnummer: S50458199
  • Sluitring DIN 125A thermisch verzinkt
  • Kobout
  • Type 7125AVV14G
  • 7125AVV14G
Video's
Bedrijfspresentatie Kobout It's more than fasteners
Beschrijving
  • Merk Kobout
  • Type 7125AVV14G
  • 7125AVV14G
  • Normering DIN-ISO: 125A
  • Kwaliteit: HV 140
  • Oppervlaktebehandeling: thermisch verzinkt
  • UItvoering: staal-ijzer
  • ROHS-conform: ja
  • Kobout Sluitring DIN 125A thermisch verzinkt 7125AVV14G kopen?
  • Kobout Sluitring DIN 125A thermisch verzinkt en meer Sluitringen en Stalen en RVS bevestigingsmaterialen voor klus en project bestel je snel en gemakkelijk bij IJzerwarenUnie!
Eigenschappen
Artikelnummer leverancier 7125AVV14G
ID leverancier 8714253106670
Leverancier Kobout
EAN leverancier 8716024000002
Merk Kobout
Productclassificatie Bevestigingsmaterialen - Ringen - Sluitringen - Sluitring DIN 125A thermisch verzinkt
Productgroep Sluitringen
Productsoort Sluitring DIN 125A thermisch verzinkt
Type 7125AVV14G
Minimum besteleenheid 200 stuks
Normering DIN-ISO 125A
Kwaliteit HV 140
Diameter 14 mm
Breedte 28 mm
Dikte 2.5 mm