Labor AU001050 universeelboor TCT 10.5x87/133 mm etui AU001050-1TS
Artikelnummer: S50304360
  • Universeelboor TCT
  • Labor
  • Type AU001050
  • AU001050-1TS
Let op!
  • Dit artikel kan NIET worden GERETOURNEERD
  • Verwachte levertijd 3 tot 6 werkdagen, mede afhankelijk van voorraadpositie fabrikant
Video's
Bedrijfspresentatie Labor Holland Power Tool boren, gatzagen en accessoires
Beschrijving
  • Universeelboor TCT
  • Merk Labor
  • Type AU001050
  • AU001050-1TS
  • Universeelboren zijn vervaardigd uit hoogwaardig gereedschapsstaal
  • De positief geslepen hardmetalen plaat zorgt ervoor dat het materiaal rustig verspaand wordt
  • De A-symmetrische spiraal zorgt ervoor dat het boormeel afgevoerd wordt
  • Alleen voor roterend gebruik, niet kloppen!
  • Zeer geschikt voor het boren in tegels, dakpannen, kunststof, hout en plaatstaal
  • Aansluiting: Cylindrisch
  • Materiaal: HSS-TCT
Eigenschappen
Artikelnummer leverancier AU001050-1TS
ID leverancier 8714253106670
Leverancier Labor Internationaal
EAN leverancier 8713974000007
Merk Labor
Productclassificatie Gereedschappen - Verspanende gereedschappen - Boren - Multiboren - Multiboor
Productgroep Metaalboren
Productsoort Universeelboor TCT
Minimum besteleenheid 1 stuk
Inhoud 1 stuk
Verpakking Etui
Diameter (d) 10.5 mm
Totale lengte (l1) 133 mm
Werklengte (l2) 87 mm