Labor LM200300 kernboor HSS-Co8 % M42 voor magneetboormachine Weldon 20.0x30 mm koker LM200300-1KO
Artikelnummer: S50304097
  • Kernboor HSS-Co8 % M42
  • Labor
  • Type LM200300
  • LM200300-1KO
Let op!
  • Dit artikel kan NIET worden GERETOURNEERD
  • Verwachte levertijd 3 tot 6 werkdagen, mede afhankelijk van voorraadpositie fabrikant
Video's
Bedrijfspresentatie Labor Holland Power Tool boren, gatzagen en accessoires
Beschrijving
  • Kernboor HSS-Co8 % M42
  • Merk Labor
  • Type LM200300
  • LM200300-1KO
  • HSS Cobalt 8 % kernboren zijn vervaardigd uit hoogwaardig gelegeerd sneldraaistaal
  • Hierdoor hebben de boren in combinatie met snijolie een zeer lange levensduur
  • Aansluiting: Weldon 19
  • Materiaal: HSS-Co8 % M42
  • Snijhoek: Meersnijder
Eigenschappen
Artikelnummer leverancier LM200300-1KO
ID leverancier 8714253106670
Leverancier Labor Internationaal
EAN leverancier 8713974000007
Merk Labor
Productgroep Kernboren
Productsoort Kernboor HSS-Co8 % M42
Minimum besteleenheid 1 stuk
Inhoud 1 stuk
Verpakking Koker
Diameter (d) 20.0 mm
Totale lengte (l1) 65 mm
Werklengte (l2) 30 mm