Artikelnummer: S50302363
  • SDS Plus Premium auto soldering hamerboor 4-snijder
  • Labor
  • Type GQ065110
  • GQ065110-1TS
Let op!
  • Dit artikel kan NIET worden GERETOURNEERD
  • Verwachte levertijd 3 tot 6 werkdagen, mede afhankelijk van voorraadpositie fabrikant
Video's
Bedrijfspresentatie Labor Holland Power Tool boren, gatzagen en accessoires
Beschrijving
  • Merk Labor
  • Type GQ065110
  • GQ065110-1TS
  • SDS Plus hamerboren zijn vervaardigd uit hoogwaardig gereedschapsstaal
  • De hardmetalen plaat zorgt ervoor dat het materiaal vergruisd wordt
  • De rechte spiraal zorgt ervoor dat het boormeel afgevoerd wordt
  • De 4-snijder zorgt ervoor dat er trillingsarm precieze ronde boorgaten geboord worden
  • Geschikt om te klopboren in steen en (gewapend) beton
  • Aansluiting: SDS Plus
  • Materiaal: Chroom-Molybdeen-Carbide
  • Snijhoek: 4-snijder
Eigenschappen
Artikelnummer leverancier GQ065110-1TS
ID leverancier 8714253106670
Leverancier Labor Internationaal
EAN leverancier 8713974000007
Merk Labor
Productgroep Hamerboren
Productsoort SDS Plus Premium auto soldering hamerboor 4-snijder
Minimum besteleenheid 1 stuk
Inhoud 1 stuk
Verpakking Etui
Diameter (d) 6.5 mm
Totale lengte (l1) 110 mm
Werklengte (l2) 50 mm