REX SteelMaster spiraalboor HSS-Co extra lang DIN 1869 8,0x240 mm 3790821
Artikelnummer: S40840680
- Boor staal HSS
- REX Premium Tools
- Type SteelMaster HSS-Co
- 3790821
- 8711798032655
Vanaf 1
€ 51,35 per stuk
37,95 € off
-42,5%
+ 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 + 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 + 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie ASF Fischer
Beschrijving
-
Boor staal HSS
-
Merk REX Premium Tools
-
Type SteelMaster HSS-Co
-
3790821
-
8711798032655
-
DIN-normering: DIN 1869
-
Opname machinezijde: cilindrische kolf
-
Dubbele punt: Nee
-
Bewerking: Geslepen
-
Materiaal-kwaliteit: HSS met 5 % cobalt
-
Hoek boorpunt: 118
-
Uitvoering: lange uitvoering
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 3790821 |
| EAN artikel | 8711798032655 |
| Intrastat CBS code | 82075050 |
| Artikel ID | - |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | ASF Fischer |
| EAN leverancier | 8712061990009 |
| Merk | REX Premium Tools |
| Productclassificatie | Gereedschappen - Verspanende gereedschappen - Boren - Metaalboren - Spiraalboor extra lang DIN 1869 |
| Productgroep | Metaalboren |
| Productsoort | Boor staal HSS |
| Type | SteelMaster HSS-Co |
| Minimum besteleenheid | 1 stuk |
| Minimum besteleenheid 2 | 1 verpakking |
| Inhoud verpakking | 1 stuk |
| Boor diameter | 8 mm |
| Lengte | 240 mm |
| Boordiepte | 165 mm |
| Verpakking | Stuk |