Dulimex DX BLP 1010 blinde plankdrager diameter 10x100 mm keilbout staal verzinkt 0520.510.1010
Artikelnummer: S30204982
- IBFM onzichtbare plankdrager
- IBFM
- Type BLP 1010
- 0520.510.1010
- 8714140234158
Vanaf 10
€ 20,25 per 10 stuks
0,68 € off
-25%
+ 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 + 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 + 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
IBFM onzichtbare plankdrager
-
Merk IBFM
-
Type BLP 1010
-
0520.510.1010
-
8714140234158
-
Materiaal: staal
-
Finish: verzinkt
-
Aandachtspunt: de maximale belastbaarheid is sterk afhankelijk van de sterkte van de muur
-
Accessoires: inclusief bevestigingsmateriaal
-
Dulimex DX BLP 1010 blinde plankdrager diameter 10x100 mm keilbout staal verzinkt 0520.510.1010 kopen?
-
IBFM Plankdrager onzichtbaar en meer Dragers en IJzerwaren, Bouwbeslag, Hang- en Sluitwerk, Kettingen en Staalkabels voor Making Strong Connections door te bevestigen, op slot te zetten, te openen, te sluiten, te laten draaien of vast te zetten van IBFM voor klus en project snel en makkelijk bestellen bij AboutSUPPLY!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 0520.510.1010 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 5205101010 |
| EAN artikel | 8714140234158 |
| EAN verpakking | 8032817036332 |
| EAN ompak | - |
| Intrastat CBS code | 83025000 |
| Artikel ID | N11298096 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | IBFM |
| Productclassificatie | IJzerwaren - Dragers - Drager - Plankdrager onzichtbaar |
| Productgroep | IBFM onzichtbare plankdragers |
| Productsoort | IBFM onzichtbare plankdrager |
| Type | BLP 1010 |
| Alternatief type | BLP1010 |
| Minimum besteleenheid | 10 stuks |
| Draagkracht per 2 | 15 kg |
| Draagvlak | 100 mm |
| Inboormaat diameter plank | 10 mm |
| Boormaat diameter muur | 14 mm |
| Lengte | 100 mm |
| Materiaal | Staal |
| Finish | Verzinkt |
| Aandachtspunt | De maximale belastbaarheid is sterk afhankelijk van de sterkte van de muur |
| Accessoires | Inclusief bevestigingsmateriaal |