Dulimex DX BLP 1017 blinde plankdrager diameter 10x170 mm keilbout staal verzinkt 0520.510.1017
Artikelnummer: S30204984
- IBFM onzichtbare plankdrager
- IBFM
- Type BLP 1017
- 0520.510.1017
- 8714140234219
Vanaf 10
€ 24,90 per 10 stuks
0,83 € off
-25%
+ 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 + 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 + 21,00% BTW
Video's
Bedrijfspresentatie Dulimex Making Strong Connections
Beschrijving
-
IBFM onzichtbare plankdrager
-
Merk IBFM
-
Type BLP 1017
-
0520.510.1017
-
8714140234219
-
Materiaal: staal
-
Finish: verzinkt
-
Aandachtspunt: de maximale belastbaarheid is sterk afhankelijk van de sterkte van de muur
-
Accessoires: inclusief bevestigingsmateriaal
-
Dulimex DX BLP 1017 blinde plankdrager diameter 10x170 mm keilbout staal verzinkt 0520.510.1017 kopen?
-
IBFM Plankdrager onzichtbaar en meer Dragers en IJzerwaren, Bouwbeslag, Hang- en Sluitwerk, Kettingen en Staalkabels voor Making Strong Connections door te bevestigen, op slot te zetten, te openen, te sluiten, te laten draaien of vast te zetten van IBFM voor klus en project snel en makkelijk bestellen bij AboutSUPPLY!
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 0520.510.1017 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 5205101017 |
| EAN artikel | 8714140234219 |
| EAN verpakking | 8032817036356 |
| EAN ompak | - |
| Intrastat CBS code | 83025000 |
| Artikel ID | N11298098 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Dulimex |
| EAN leverancier | 8714140165254 |
| Merk | IBFM |
| Productclassificatie | IJzerwaren - Dragers - Drager - Plankdrager onzichtbaar |
| Productgroep | IBFM onzichtbare plankdragers |
| Productsoort | IBFM onzichtbare plankdrager |
| Type | BLP 1017 |
| Alternatief type | BLP1017 |
| Minimum besteleenheid | 10 stuks |
| Draagkracht per 2 | 15 kg |
| Draagvlak | 170 mm |
| Inboormaat diameter plank | 10 mm |
| Boormaat diameter muur | 14 mm |
| Lengte | 170 mm |
| Materiaal | Staal |
| Finish | Verzinkt |
| Aandachtspunt | De maximale belastbaarheid is sterk afhankelijk van de sterkte van de muur |
| Accessoires | Inclusief bevestigingsmateriaal |