Wera 848 HSS metaalboor bit 5x50 mm - S227402795 - afbeelding 1
Wera 848 HSS metaalboor bit 5x50 mm - S227402795 - afbeelding 2
Wera 848 HSS metaalboor bit 5x50 mm - S227402795 - afbeelding 3
Wera 848 HSS metaalboor bit 5x50 mm - S227402795 - afbeelding 4

Wera 848 HSS metaalboor bit 5x50 mm 05104616001

Artikelnummer: S227402795

  • Spiraalboor standaard DIN 338
  • Wera
  • Type 848 HSS
  • 05104616001
  • 4013288101372

van 1 € 5,04 per stuk 3,36 € off -40% + 21,00% BTW
+ verzendkosten
  • Ophalen in Leiden
    van 1 € 0,00 € 0,00 + 21,00% BTW
  • Verzenden met UPS
    van 1 € 0,00 € 6,50 + 21,00% BTW
In verband met supply chain issues is het mogelijk dat er vertragingen onstaan in het uitleveren en zijn prijswijzigingen voorbehouden.
Levertijd: 5 tot 10 werkdagen

Let op!

  • Dit artikel kan niet worden geretourneerd
  • Afbeeldingen en kleuren kunnen afwijken van de werkelijkheid, hier kunnen geen rechten aan worden ontleend
  • Verwachte levertijd 5 tot 10 werkdagen, mede afhankelijk van voorraadpositie fabrikant

Video's

Bedrijfspresentatie Wera Be A Tool Rebel

Beschrijving

  • Spiraalboor standaard DIN 338

  • Merk Wera

  • Type 848 HSS

  • 05104616001

  • 4013288101372

  • 848 HSS Metaalboren Bit

  • Spiraalboorbit - voor metaal

  • Zeer goede krachtoverbrenging door zeskantschacht

  • HSS = sneldraaistaal met kruisinkeping

  • Fijn afgestemde materiaalelasticiteit voor hoge gebruiksduur

  • Zeer goede rondloopnauwkeurigheid

  • Hoogwaardig metaalspiraalboor-bit voor nauwkeurig boren in metaal

  • Gemaakt van HSS-staal

  • Een nauwgezet afgestemde materiaalelasticiteit zorgt voor hoge standtijden

  • Zeer goede rondloopnauwkeurigheid

  • Extreem harde bits bieden een uiterst hoge levensduur

  • Zeer goede krachtoverbrenging via zeskant-schacht

  • Aandrijving: 1/4 inch-zeskant, passend in houders met opname conform DIN ISO 1173-D 6,3

Eigenschappen

Artikelnummer leverancier 05104616001
Alternatief artikelnummer leverancier 5104616001
EAN artikel 4013288101372
Intrastat CBS code 82075060
Artikel ID N10116373
ID leverancier 8714253106670
Leverancier Wera Werkzeuge
EAN leverancier 4013288000002
Merk Wera
Productclassificatie Gereedschappen - Verspanende gereedschappen - Boren - Metaalboren - Spiraalboor standaard DIN 338
Productgroep Sets voor speciale toepassingen
Productsoort Spiraalboor standaard DIN 338
Type 848 HSS
Minimale bestelhoeveelheid 1 stuk
Totale lengte 50,0 mm
Nominale diameter 5,0 mm
Spiraallengte 26,00 mm

Leverancier

Wera Werkzeuge - online kopen bij About Supply

Vastgelegde producten0

Laatst gezien1