Ami EP 990 tochtklep aluminium Archi Design Irox 620370
Artikelnummer: S10900091
- Tochtklep Archi-Design
- Ami
- Type EP 990
- 620370
- 8714409255191
Vanaf 1
€ 27,15 per stuk
10,30 € off
-27,5%
+ 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 + 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 + 21,00% BTW
Video's
Bedrijfsvideo AMI Aluminium bouwbeslag en industrials
Beschrijving
-
Tochtklep Archi-Design
-
Merk Ami
-
Type EP 990
-
620370
-
8714409255191
-
Tochtklep EP series
-
Tochtklep word geleverd inclusief bevestigingsmateriaal
-
Kleur IROX (RVS look)
-
Dikte: 16
-
Bewerking (fabricage, afwerking): Geanodiseerd
-
Model: Rechthoek
-
Keurmerk C2C: C2C Silver
-
Kleur: IROX
-
Bevestiging: 4x spaanplaatschroef 3,5x13 mm
-
Materiaal: Aluminium
-
Keurmerk: SHR-C2C
-
Eenheid: Stuk
-
Breedte: 340
-
Lengte: 70
-
Ami EP 990 tochtklep aluminium Archi Design Irox 620370 kopen?
-
Ami Tochtklep irox en meer Brievenbusafdichtingen, Aluminium Bouwbeslag en Industrials van Ami Bouwbeslag voor klus en project snel en gemakkelijk onlijn bestellen bij AboutSUPPLY!
Links
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 620370 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 0000620370 |
| EAN artikel | 8714409255191 |
| Intrastat CBS code | 83024110 |
| Artikel ID | N10921954 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Ami |
| EAN leverancier | 8714409000005 |
| Merk | Ami |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Bouwbeslag - Deurbeslag - Brievenbusafdichtingen - Tochtklep irox |
| Productgroep | Tochtkleppen |
| Productsoort | Tochtklep Archi-Design |
| Type | EP 990 |
| Minimum besteleenheid | 1 stuk |
| Dikte | 16 mm |
| Oppervlaktebescherming | Geanodiseerd |
| Model | Rechthoek |
| Keurmerk C2C | C2C Silver |
| Model briefplaat | Binnenklep |
| Naamkader | Nee |
| Geluiddempend | Nee |
| Met schacht | Nee |
| Oppervlaktebehandeling | Geborsteld |
| Kleur | Irox |
| Bevestiging | 4x spaanplaatschroef 3,5x13 |
| Materiaal | Aluminium |
| Keurmerk | SHR-C2C |
| Eenheid | Stuk |
| Breedte | 340 mm |
| Lengte | 70 mm |
Aanbevolen producten
-
Ami EP 970/1 briefplaat met veer Archi Design Irox deurdikte 38-42 mm Climate Comfort 620325
S10900077
- Briefplaat met veer Archi-Design
- Ami
- Type EP 970/1 Climate Comfort
- 620325
- 8714409239924
Vanaf 1 € 134,95 per stuk 57,83 € off -30% + 21,00% BTW