Ami EP 970/1 briefplaat met veer Archi Design Irox deurdikte 38-42 mm Climate Comfort 620325
Artikelnummer: S10900077
- Briefplaat met veer Archi-Design
- Ami
- Type EP 970/1 Climate Comfort
- 620325
- 8714409239924
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 + 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 + 21,00% BTW
Video's
Bedrijfsvideo AMI Aluminium bouwbeslag en industrials
Beschrijving
-
Briefplaat met veer Archi-Design
-
Merk Ami
-
Type EP 970/1 Climate Comfort
-
620325
-
8714409239924
-
De EP 970/1 in ARCHI design assortiment wordt alleen
-
Geleverd als Climate Comfort
-
Het Climate Comfort systeem zorgt ervoor dat de briefplaten zowel water als wind werend worden, waardoor ze ook een grotere geluidswerendheid hebben
-
Briefplaat word geleverd inclusief bevestigingsmiddelen
-
Kleur IROX (RVS look)
-
Voor inbouwmaten en montagehandleidingen zie onze website www.ami.nl downloads montagehandleidingen
-
Met schacht: Nee
-
Water en wind werend.: Ja
-
Met veer: Ja
-
Hart op hard afstand afstand (mm): 310
-
Dikte: 16
-
Bewerking (fabricage, afwerking): Geanodiseerd
-
Model: Ovaal
-
Keurmerk C2C: C2C Silver
-
Hart op hard afstand bevestiging: 310
-
Kleur: IROX
-
Deurdikte: 38-42
-
Bevestiging: 2 schroeven M5x50
-
Materiaal: Aluminium
-
Keurmerk: SHR-C2C
-
Eenheid: Stuk
-
Materiaal basis: Kunststof ABS vlamvertragend
-
Breedte: 360
-
Lengte: 74
-
Breedte inworp: 282
-
Hoogte inworp: 32
-
Vorm: Ovaal
-
Ami EP 970/1 briefplaat met veer Archi Design Irox deurdikte 38-42 mm Climate Comfort 620325 kopen?
-
Ami Briefplaat met veer irox en meer Briefplaten, Aluminium Bouwbeslag en Industrials van Ami Bouwbeslag voor klus en project snel en gemakkelijk onlijn bestellen bij AboutSUPPLY!
Links
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 620325 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 0000620325 |
| EAN artikel | 8714409239924 |
| Intrastat CBS code | 83024110 |
| Artikel ID | N10921948 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Ami |
| EAN leverancier | 8714409000005 |
| Merk | Ami |
| Productclassificatie | Hang- en Sluitwerk - Bouwbeslag - Deurbeslag - Briefplaten - Briefplaat met veer irox |
| Productgroep | Briefplaten |
| Productsoort | Briefplaat met veer Archi-Design |
| Type | EP 970/1 Climate Comfort |
| Minimum besteleenheid | 1 stuk |
| Dikte | 16 mm |
| Hart op hart bevestiging | 310 mm |
| Hart op hart afstand | 310 mm |
| Met veer | Ja |
| Met schacht | Nee |
| Water en wind werend. | Ja |
| Model | Ovaal |
| Oppervlaktebescherming | Geanodiseerd |
| Keurmerk C2C | C2C Silver |
| Model briefplaat | Buitenklep |
| Type buitenklep | Naar buiten openend |
| Naamkader | Nee |
| Geluiddempend | Ja |
| Inbouw hoogte briefplaat opening | 34 mm |
| Inbouw breedte briefplaat opening | 282 mm |
| Oppervlaktebehandeling | Geborsteld |
| Kleur | Irox |
| Deurdikte | 38-42 mm |
| Bevestiging | 2x schroeven M5x50 |
| Materiaal | Aluminium |
| Keurmerk | SHR-C2C |
| Eenheid | Stuk |
| Materiaal basis | Kunststof ABS vlamvertragend |
| Breedte | 360 mm |
| Lengte | 74 mm |
Aanbevolen producten
-
Ami EP 990 tochtklep aluminium Archi Design Irox 620370
S10900091
- Tochtklep Archi-Design
- Ami
- Type EP 990
- 620370
- 8714409255191
Vanaf 1 € 27,15 per stuk 10,30 € off -27,5% + 21,00% BTW