Beta 932 gebogen pijpsleutel twaalfkant en zeskant hoogglanzend verchroomd 27x27 mm 932 27X27 009320027
Artikelnummer: Y51281366
- Gebogen pijpsleutel twaalfkant en zeskant hoogglanzend verchroomd
- Beta
- Type 932
- 009320027
- 8014230037011
Vanaf 1
€ 38,25 per stuk
12,75 € off
-25%
+ 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 + 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 + 21,00% BTW
Beschrijving
-
Gebogen pijpsleutel twaalfkant en zeskant hoogglanzend verchroomd
-
Merk Beta
-
Type 932
-
009320027
-
8014230037011
-
Profiel: Zeskant en twaalfkant
-
Normering: NF E 74.303
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 009320027 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 9320027 |
| EAN artikel | 8014230037011 |
| Intrastat CBS code | 8204110000 |
| Artikel ID | N10246895 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Beta Tools |
| EAN leverancier | 8719333005805 |
| Merk | Beta |
| Productgroep | Pijpsleutels en dopsleutels |
| Productsoort | Gebogen pijpsleutel twaalfkant en zeskant hoogglanzend verchroomd |
| Type | 932 |
| Uitvoering | 932 27X27 |
| Minimale bestelhoeveelheid | 1 stuk |
| Sleutelmaat | 27x27 mm |
| Lengte (l) | 296 mm |
| Dopdiepte (a) | 28,0 mm |
| Dopdiameter | 39,0 mm |
| Dopdiameter (diameter 1) | 21,0 mm |
| Hoogte (a1) | 50,0 mm |