Beta 80 kniegewrichtsleutel 21x23 mm 80 21X23 000800021
Artikelnummer: Y51281215
- Kniegewrichtsleutel
- Beta
- Type 80
- 000800021
- 8014230023502
Vanaf 1
€ 42,75 per stuk
14,25 € off
-25%
+ 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 + 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 + 21,00% BTW
Beschrijving
- Kniegewrichtsleutel
- Merk Beta
- Type 80
- 000800021
- 8014230023502
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 000800021 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 800021 |
| EAN artikel | 8014230023502 |
| Intrastat CBS code | 8204110000 |
| Artikel ID | N10243281 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Beta Tools |
| EAN leverancier | 8719333005805 |
| Merk | Beta |
| Productgroep | Slagdoppen met kniegewricht |
| Productsoort | Kniegewrichtsleutel |
| Type | 80 |
| Uitvoering | 80 21X23 |
| Minimale bestelhoeveelheid | 1 stuk |
| Sleutelwijdte | 21x23 mm |
| Lengte (l) | 289 mm |
| Dopdiepte (a) | 15,5 mm |
| Dopdiepte (a1) | 16,5 mm |
| Hoogte 90 graden (b) | 51,0 mm |
| Hoogte 90 graden (b1) | 51,0 mm |