Beta 1267TX schroevendraaier Torx 45 mm 1267TX 45 012670045
Artikelnummer: Y51280918
- Schroevendraaier voor schroeven met Torx profiel
- Beta
- Type 1267TX
- 012670045
- 8014230604633
Vanaf 1
€ 12,00 per stuk
3,00 € off
-20%
+ 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 + 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 + 21,00% BTW
Beschrijving
-
Schroevendraaier voor schroeven met Torx profiel
-
Merk Beta
-
Type 1267TX
-
012670045
-
8014230604633
-
Profiel: Torx
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 012670045 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 12670045 |
| EAN artikel | 8014230604633 |
| Intrastat CBS code | 8205400000 |
| Artikel ID | N10364796 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Beta Tools |
| EAN leverancier | 8719333005805 |
| Merk | Beta |
| Productgroep | BetaGrip schroevendraaier |
| Productsoort | Schroevendraaier voor schroeven met Torx profiel |
| Type | 1267TX |
| Uitvoering | 1267TX 45 |
| Minimale bestelhoeveelheid | 1 stuk |
| Gewicht | 152,5 g |
| Sleutelmaat | T45 |
| Lengte (l1) | 257 mm |
| Kling (l) | 130 mm |
| Klingdiameter | 8 mm |