Beta 1267TX schroevendraaier Torx 6 mm 1267TX 06 012670006
Artikelnummer: Y51280907
- Schroevendraaier voor schroeven met Torx profiel
- Beta
- Type 1267TX
- 012670006
- 8014230604527
Vanaf 1
€ 6,50 per stuk
1,15 € off
-15%
+ 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 + 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 + 21,00% BTW
Beschrijving
-
Schroevendraaier voor schroeven met Torx profiel
-
Merk Beta
-
Type 1267TX
-
012670006
-
8014230604527
-
Profiel: Torx
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 012670006 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 12670006 |
| EAN artikel | 8014230604527 |
| Intrastat CBS code | 8205400000 |
| Artikel ID | N10364785 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Beta Tools |
| EAN leverancier | 8719333005805 |
| Merk | Beta |
| Productgroep | BetaGrip schroevendraaier |
| Productsoort | Schroevendraaier voor schroeven met Torx profiel |
| Type | 1267TX |
| Uitvoering | 1267TX 06 |
| Minimale bestelhoeveelheid | 1 stuk |
| Gewicht | 34,0 g |
| Sleutelmaat | T6 |
| Lengte (l1) | 150 mm |
| Kling (l) | 50 mm |
| Klingdiameter | 3 mm |