Beta 920/58 omschakelbare ratel 1/2 inch 52-tands met draaibare kop 281 mm 009200926
Artikelnummer: Y51280838
- Omschakelbare ratel 1/2 inch 52-tands met draaibare kop
- Beta
- Type 920/58
- 009200926
- 8014230755700
Vanaf 1
€ 66,38 per stuk
22,12 € off
-25%
+ 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 + 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 + 21,00% BTW
Beschrijving
-
Omschakelbare ratel 1/2 inch 52-tands met draaibare kop
-
Merk Beta
-
Type 920/58
-
009200926
-
8014230755700
-
Werking door het draaien van de handgreep
-
Dop vergrendelingsknop
-
Omschakelen door ring op de ratelkop
-
Twee componenten handgreep
-
Omschakelen door ring op de ratelkop
-
Twee componenten handgreep
-
Aansluiting: 1/2 inch
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 009200926 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 9200926 |
| EAN artikel | 8014230755700 |
| Intrastat CBS code | 8204200000 |
| Artikel ID | N10560495 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Beta Tools |
| EAN leverancier | 8719333005805 |
| Merk | Beta |
| Productgroep | Dopsleutels en toebehoren 1/2 inch |
| Productsoort | Omschakelbare ratel 1/2 inch 52-tands met draaibare kop |
| Type | 920/58 |
| Uitvoering | 920/58 |
| Minimale bestelhoeveelheid | 1 stuk |
| Lengte (l) | 281 mm |
| Hoogte (a) | 45 mm |
| Diameter-kop | 42,5 mm |
| Vertanding | 52 tands |