Beta 55MP dubbele steeksleutel hoogglanzend verchroomd 27x29 mm 55MP 27X29 000550636
Artikelnummer: Y51280337
- Dubbele steeksleutel hoogglanzend verchroomd
- Beta
- Type 55MP
- 000550636
- 8014230159188
Vanaf 1
€ 19,44 per stuk
4,86 € off
-20%
+ 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 + 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 + 21,00% BTW
Beschrijving
-
Dubbele steeksleutel hoogglanzend verchroomd
-
Merk Beta
-
Type 55MP
-
000550636
-
8014230159188
-
Normering: UNI-ISO 10102 DIN 3110
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 000550636 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 550636 |
| EAN artikel | 8014230159188 |
| Intrastat CBS code | 8204110000 |
| Artikel ID | N10243133 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Beta Tools |
| EAN leverancier | 8719333005805 |
| Merk | Beta |
| Productgroep | Steeksleutels |
| Productsoort | Dubbele steeksleutel hoogglanzend verchroomd |
| Type | 55MP |
| Uitvoering | 55MP 27X29 |
| Minimale bestelhoeveelheid | 1 stuk |
| Sleutelmaat | 27x29 mm |
| Kopbreedte (a) | 57,5 mm |
| Lengte (l) | 284 mm |
| Kophoogte (s) | 8,8 mm |
| Kopbreedte (a1) | 61,5 mm |