Beta 52 enkele steeksleutel 34 mm 52 34 000520034
Artikelnummer: Y51280272
- Enkele steeksleutel
- Beta
- Type 52
- 000520034
- 8014230021447
Vanaf 1
€ 24,38 per stuk
8,12 € off
-25%
+ 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 + 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 + 21,00% BTW
Beschrijving
-
Enkele steeksleutel
-
Merk Beta
-
Type 52
-
000520034
-
8014230021447
-
Normering: UNI 6733 DIN 3114
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 000520034 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 520034 |
| EAN artikel | 8014230021447 |
| Intrastat CBS code | 8204110000 |
| Artikel ID | N10243015 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Beta Tools |
| EAN leverancier | 8719333005805 |
| Merk | Beta |
| Productgroep | Steeksleutels |
| Productsoort | Enkele steeksleutel |
| Type | 52 |
| Uitvoering | 52 34 |
| Minimale bestelhoeveelheid | 1 stuk |
| Sleutelmaat | 34 mm |
| Kopbreedte (a) | 68,5 mm |
| Lengte (l) | 270 mm |
| Kophoogte (s) | 8,5 mm |