Beta 42 ringsteeksleutel 29 mm 42 29 000420029
Artikelnummer: Y51280199
- Ringsteeksleutel
- Beta
- Type 42
- 000420029
- 8014230020709
Vanaf 1
€ 19,13 per stuk
6,38 € off
-25%
+ 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 + 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 + 21,00% BTW
Beschrijving
-
Ringsteeksleutel
-
Merk Beta
-
Type 42
-
000420029
-
8014230020709
-
Normering: DIN 3113 UNI-ISO 7738
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 000420029 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 420029 |
| EAN artikel | 8014230020709 |
| Intrastat CBS code | 8204110000 |
| Artikel ID | N10004595 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Beta Tools |
| EAN leverancier | 8719333005805 |
| Merk | Beta |
| Productgroep | Ringsteeksleutels |
| Productsoort | Ringsteeksleutel |
| Type | 42 |
| Uitvoering | 42 29 |
| Minimale bestelhoeveelheid | 1 stuk |
| Lengte (l) | 338 mm |
| Sleutelmaat | 29x29 mm |
| Ringdiameter | 41,9 mm |
| Kopbreedte (a) | 60,2 mm |
| Kophoogte (s1) | 9,5 mm |
| Ringhoogte (s2) | 15,3 mm |