Bahco NS300 vonkvrije gleuf schroevendraaier AL-BR aluminium brons 4x75 mm NS300-4-75
Artikelnummer: Y33009385
- Ergo schroevendraaier gleuf vonkvrij AL-BR
- Bahco
- Type NS300
- NS300-4-75
- 7314150317691
Vanaf 1
€ 25,59 per stuk
6,40 € off
-20%
+ 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 + 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 + 21,00% BTW
Beschrijving
-
Ergo schroevendraaier gleuf vonkvrij AL-BR
-
Merk Bahco
-
Type NS300
-
NS300-4-75
-
7314150317691
-
Schroevendraaier gleuf, ontwikkeld volgens het wetenschappelijk Ergo proces
-
Handgreep: driecomponenten greep, voor maximaal gebruikscomfort en kracht overbrenging
-
Materiaal: Aluminium-Brons
-
Vonkvrij
-
Handgreep geproduceerd van anti-statisch kunststof
-
Koudgewalst
-
Geproduceerd volgens ISO 2380
-
Ergo: Y
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | NS300-4-75 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | NS300475 |
| EAN artikel | 7314150317691 |
| Intrastat CBS code | 82054000 |
| Artikel ID | N10761854 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | SNA Europe |
| EAN leverancier | 8712423016026 |
| Merk | Bahco |
| Productgroep | Gleuf schroevendraaiers |
| Productsoort | Ergo schroevendraaier gleuf vonkvrij AL-BR |
| Type | NS300 |
| Minimale bestelhoeveelheid | 1 stuk |
| Dikte punt | 0.5 mm |
| Breedte punt | 4 mm |
| Bladlengte | 75 mm |
| Totale lengte | 200 mm |
| Lengte handvat | 122 mm |
| Breedte handvat | 20 mm |