Bahco NSB704 vonkvrije schraper CU-BE koper beryllium lang 225 mm NSB704-225
Artikelnummer: Y33009359
- Schraper lang blad vonkvrij
- Bahco
- Type NSB704
- NSB704-225
- 7314150296279
Vanaf 1
€ 193,81 per stuk
48,45 € off
-20%
+ 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 + 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 + 21,00% BTW
Beschrijving
-
Schraper lang blad vonkvrij
-
Merk Bahco
-
Type NSB704
-
NSB704-225
-
7314150296279
-
Schraper met lang blad en beuken handvat
-
Scherp blad, tijdsbesparend
-
Materiaal: Koper-Beryllium (Cu-Be) legering
-
Vonkvrij
-
Anti-magnetisch en hoge roest werendheid
-
Gesmeed
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | NSB704-225 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | NSB704225 |
| EAN artikel | 7314150296279 |
| Intrastat CBS code | 82055910 |
| Artikel ID | N10601155 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | SNA Europe |
| EAN leverancier | 8712423016026 |
| Merk | Bahco |
| Productgroep | Vonkvrije schrapers |
| Productsoort | Schraper lang blad vonkvrij |
| Type | NSB704 |
| Minimale bestelhoeveelheid | 1 stuk |
| Totale lengte | 710 mm |
| Bladlengte | 117 mm |
| Bladlengte 2 | 100 mm |
| Lengte | 225 mm |