Bahco NS802 vonkvrije schop AL-BR aluminium brons 290 mm NS802-290
Artikelnummer: Y33009354
- Ronde spade vonkvrij
- Bahco
- Type NS802
- NS802-290
- 7314150285297
Vanaf 1
€ 250,95 per stuk
62,74 € off
-20%
+ 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 + 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 19,50 + 21,00% BTW
Beschrijving
-
Ronde spade vonkvrij
-
Merk Bahco
-
Type NS802
-
NS802-290
-
7314150285297
-
Ronde spade, om mee te graven, als hefboom of het verplaatsen van materiaal
-
Extra lang handvat
-
Materiaal: aluminium brons
-
Vonkvrij
-
Koudgewalst
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | NS802-290 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | NS802290 |
| EAN artikel | 7314150285297 |
| Intrastat CBS code | 82011000 |
| Artikel ID | N10677691 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | SNA Europe |
| EAN leverancier | 8712423016026 |
| Merk | Bahco |
| Productgroep | Vonkvrije schoppen |
| Productsoort | Ronde spade vonkvrij |
| Type | NS802 |
| Minimale bestelhoeveelheid | 1 stuk |
| Totale lengte | 1450 mm |
| Breedte | 240 mm |
| Lengte | 290 mm |