Bahco NSB104 vonkvrije ringslagsleutel CU-BE koper beryllium 32 mm NSB104-32
Artikelnummer: Y33009205
- Ring slagsleutel vonkvrij metrisch CU-BE
- Bahco
- Type NSB104
- NSB104-32
- 7314150316748
Vanaf 1
€ 126,80 per stuk
31,70 € off
-20%
+ 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 + 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 + 21,00% BTW
Beschrijving
-
Ringslagsleutel vonkvrij metrisch CU-BE
-
Merk Bahco
-
Type NSB104
-
NSB104-32
-
7314150316748
-
Ringslagsleutel, kan worden gebruikt met een hamer
-
Materiaal: Koper Beryllium
-
Vonkvrij
-
Anti-magnetische en hoge corrosiebestendigheid
-
Gesmeed
-
Geproduceerd volgens DIN 7444
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | NSB104-32 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | NSB10432 |
| EAN artikel | 7314150316748 |
| Intrastat CBS code | 82041100 |
| Artikel ID | N10677555 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | SNA Europe |
| EAN leverancier | 8712423016026 |
| Merk | Bahco |
| Productgroep | Vonkvrije ringslagsleutels |
| Productsoort | Ringslagsleutel vonkvrij metrisch CU-BE |
| Type | NSB104 |
| Minimale bestelhoeveelheid | 1 stuk |
| Lengte | 185 mm |
| Dimensie | 32 mm |
| Dikte ring | 16 mm |
| Ring breedte | 53 mm |