Bahco NS104 vonkvrije ringslagsleutel 60 mm AL-BR aluminium brons NS104-60
Artikelnummer: Y33009110
- Ringslagsleutel vonkvrij
- Bahco
- Type NS104
- NS104-60
- 7314150284887
Vanaf 1
€ 270,11 per stuk
67,53 € off
-20%
+ 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 + 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 + 21,00% BTW
Beschrijving
-
Ringslagsleutel vonkvrij
-
Merk Bahco
-
Type NS104
-
NS104-60
-
7314150284887
-
Ringslagsleutel, kan gebruikt worden met hamer om bouten en moeren te bevestigen
-
Materiaal: aluminium brons
-
vonkvrij
-
Gesmeed
-
Product Standaard DIN 7444
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | NS104-60 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | NS10460 |
| EAN artikel | 7314150284887 |
| Intrastat CBS code | 82041100 |
| Artikel ID | N10677682 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | SNA Europe |
| EAN leverancier | 8712423016026 |
| Merk | Bahco |
| Productgroep | Vonkvrije ringslagsleutels |
| Productsoort | Ringslagsleutel vonkvrij |
| Type | NS104 |
| Minimale bestelhoeveelheid | 1 stuk |
| Lengte | 274 mm |
| Dimensie | 60 mm |
| Dikte ring | 26 mm |
| Ring breedte | 92 mm |