Bahco 2-308 naaldvijl mes 160 mm 2-308-16-4-0
Artikelnummer: Y33008530
- Naaldvijl mes
- Bahco
- Type 2-308
- 2-308-16-4-0
- 7314150193479
Vanaf 10
€ 99,68 per 10 stuks
2,49 € off
-20%
+ 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 + 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 + 21,00% BTW
Beschrijving
-
Naaldvijl mes
-
Merk Bahco
-
Type 2-308
-
2-308-16-4-0
-
7314150193479
-
Voor fijn vijl- en polijstwerk
-
Geschikt voor graveerders, fijnmecaniciens, instrumentmakers, horlogemakers en goudsmeden
-
Vorm: gradenConisch, alle kanten naar de punt taps toelopend
-
Platte, ongekapte rug
-
Overige zijden dubbel gekapt, scherpe hoek enkel gekapt
-
Kap types: 0 = basterd, 1 = half-zoet, 2 = zoet
-
Gewicht: 0.0080 kg
-
Ergo: N
-
Informatie: Uitstekend om fijn te vijlen en te polijsten
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 2-308-16-4-0 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 23081640 |
| EAN artikel | 7314150193479 |
| Intrastat CBS code | 82031000 |
| Artikel ID | N10797202 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | SNA Europe |
| EAN leverancier | 8712423016026 |
| Merk | Bahco |
| Productgroep | Mes vijlen |
| Productsoort | Naaldvijl mes |
| Type | 2-308 |
| Minimale bestelhoeveelheid | 10 stuks |
| Tanden per cm | 48 |
| Tanden per inch | 122 |
| Type snede | 4 |
| Vijl lengte | 160 mm |
| Vijl breedte | 5.3 mm |
| Vijl dikte | 1.7 mm |