Bahco 21HDGC zijsnijtang Ergo HD chroom 160 mm 21HDGC-160IP
Artikelnummer: Y33008293
  • Zijsnijtang
  • Bahco
  • Type 21HDGC
  • 21HDGC-160IP
+ verzendkosten
  • Ophalen in Leiden
  • Verzenden met UPS
Levertijd: 5 tot 10 werkdagen
Let op!
  • Verwachte levertijd 5 tot 10 werkdagen, mede afhankelijk van voorraadpositie fabrikant
  • Dit artikel kan niet worden geretourneerd
Beschrijving
  • Zijsnijtang
  • Merk Bahco
  • Type 21HDGC
  • 21HDGC-160IP
  • Heavy duty zijsnijtangen ontwikkeld overeenkomstig het wetenschappelijk Ergo proces
  • ISO 5749
  • Uitvoering: Verchroomd, anti-roest behandeld
  • Inductie geharde snijkanten
  • Heavy duty snijkanten
  • Scharnier voor uitstekende werking en precisie uitlijning van de snijhoeken
  • Metalen frame ontworpen voor grotere bereikbaarheid tot minder toegankelijke plaatsen
  • Voorzien van gepatenteerde terugslagveer met aan/uit functie
  • IP = Industrieverpakking.
Eigenschappen
Artikelnummer leverancier 21HDGC-160IP
Alternatief artikelnummer leverancier 21HDGC160IP
EAN artikel 7314150231430
Intrastat CBS code 82032000
Artikel ID N10516000
ID leverancier 8714253106670
Leverancier SNA Europe
EAN leverancier 8712423016026
Merk Bahco
Productgroep Zijsnijtangen
Productsoort Zijsnijtang
Minimale bestelhoeveelheid 1 stuk
Totale lengte 160 mm
Kop dikte 9 mm
Kop lengte 18 mm
Kop breedte 23 mm
Zaagcapaciteit 2.5 mm
Hoek opening 2.1 mm