Bahco 223 D waterpomptang 192 mm 223 D
Artikelnummer: Y33008217
- Waterpomptang
- Bahco
- Type 223 D
- 223 D
- 7314150037094
Vanaf 1
€ 23,40 per stuk
5,85 € off
-20%
+ 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 + 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 + 21,00% BTW
Beschrijving
-
Waterpomptang
-
Merk Bahco
-
Type 223 D
-
223 D
-
7314150037094
-
ISO 8976
-
Uitvoering: Gefosfateerd, roestwerend behandeld
-
Kunststof PVC-gecoate comfortabele handgrepen voor betere grip
-
Hooggelegeerd staal
-
De bekken staan parallel tot en met de maximale instelstand
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 223 D |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 223D |
| EAN artikel | 7314150037094 |
| Intrastat CBS code | 82032000 |
| Artikel ID | N10023676 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | SNA Europe |
| EAN leverancier | 8712423016026 |
| Merk | Bahco |
| Productgroep | Waterpomptangen |
| Productsoort | Waterpomptang |
| Type | 223 D |
| Minimale bestelhoeveelheid | 1 stuk |
| Lengte | 192 mm |
| Kop lengte | 25 mm |
| Kop breedte | 28 mm |
| Hoek hoogte | 7.5 mm |
| Tand breedte | 4.5 mm |
| Tanddikte | 7.5 mm |
| Maximale snijcapaciteit | 32 mm |