Bahco BE-9104 schroevendraaier Ergo Tri-Wing 4x80 mm BE-9104
Artikelnummer: Y33006876
- Ergo schroevendraaier
- Bahco
- Type BE-9104
- BE-9104
- 7314150242795
Vanaf 1
€ 11,06 per stuk
2,77 € off
-20%
+ 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 + 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 + 21,00% BTW
Beschrijving
-
Ergo schroevendraaier
-
Merk Bahco
-
Type BE-9104
-
BE-9104
-
7314150242795
-
Schroevendraaiers ontwikkeld overeenkomstig het wetenschappelijk Ergo proces
-
Schroevendraaiers voor TRI-WING veiligheidsschroeven, voldoen aan de rigoreuze eisen in de luchtvaart
-
Greep: 3-componenten greep, voor maximaal gebruikscomfort en krachtoverbrenging
-
Gemakkelijke keuze van de juiste tip, door de kleurcode van de greep en het symbool boven op de greep
-
Kling: Hooggelegeerd kwaliteitsstaal
-
Verchroom en geheel gehard
-
Zwarte tip voor een hoge nauwkeurigheid
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | BE-9104 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | BE9104 |
| EAN artikel | 7314150242795 |
| Intrastat CBS code | 82054000 |
| Artikel ID | N10565073 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | SNA Europe |
| EAN leverancier | 8712423016026 |
| Merk | Bahco |
| Productgroep | Tri-Wing schroevendraaiers |
| Productsoort | Ergo schroevendraaier |
| Type | BE-9104 |
| Minimale bestelhoeveelheid | 1 stuk |
| Bladlengte | 100 mm |
| Totale lengte | 222 mm |
| Lengte handvat | 122 mm |
| Breedte handvat | 27 mm |
| Afmeting | 4 |