Bahco 1931M steeksleutel Liliput 17 mm 1931M-17
Artikelnummer: Y33005779
- Liliput steeksleutel
- Bahco
- Type 1931M
- 1931M-17
- 7314151049324
Vanaf 1
€ 15,02 per stuk
3,76 € off
-20%
+ 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 + 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 + 21,00% BTW
Beschrijving
-
Liliput steeksleutel
-
Merk Bahco
-
Type 1931M
-
1931M-17
-
7314151049324
-
Liliput steeksleutels, metrisch
-
Materiaal: hooggelegeerd kwaliteitsstaal
-
Stand van de bekken: 82,5 graden en 15 graden
-
Met gelijke sleutelmaten aan beide zijden
-
Uitermate geschikt voor werken in nauwe ruimtes
-
Toepassingen voor radio, telecommunicatie, electrotechniek, carburateurs, etc.
-
Verchroomd en mat gepolijst voor hoge kwaliteit van het oppervlak
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 1931M-17 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 1931M17 |
| EAN artikel | 7314151049324 |
| Intrastat CBS code | 82041100 |
| Artikel ID | N10024609 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | SNA Europe |
| EAN leverancier | 8712423016026 |
| Merk | Bahco |
| Productgroep | Liliput steeksleutels |
| Productsoort | Liliput steeksleutel |
| Type | 1931M |
| Minimale bestelhoeveelheid | 1 stuk |
| Lengte | 160 mm |
| Breedte | 36.0 mm |
| Maat opening | 17 mm |
| Dikte | 5.5 mm |