Bahco 894M steeksleutel enkel 21 mm 894M-21
Artikelnummer: Y33005615
- Enkele steeksleutel
- Bahco
- Type 894M
- 894M-21
- 7314150223220
Vanaf 1
€ 4,30 per stuk
1,07 € off
-20%
+ 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 + 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 + 21,00% BTW
Beschrijving
-
Enkele steeksleutel
-
Merk Bahco
-
Type 894M
-
894M-21
-
7314150223220
-
Enkele steeksleutels
-
Normen: ISO 3318 en DIN 894
-
Materiaal: standaard gelegeerd staal
-
Bekstand 15 graden
-
Uitvoering: met brons afgewerkt
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 894M-21 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 894M21 |
| EAN artikel | 7314150223220 |
| Intrastat CBS code | 82041100 |
| Artikel ID | N10460746 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | SNA Europe |
| EAN leverancier | 8712423016026 |
| Merk | Bahco |
| Productgroep | Enkele steeksleutels |
| Productsoort | Enkele steeksleutel |
| Type | 894M |
| Minimale bestelhoeveelheid | 1 stuk |
| Lengte | 195 mm |
| Afmeting | 21 mm |
| Open einde dikte | 7.5 mm |
| Open einde breedte | 45 mm |