Bahco 29M gebogen soksleutel doorgezet zeskant 22 mm 29M-22
Artikelnummer: Y33005554
- Soksleutel gebogen metrisch
- Bahco
- Type 29M
- 29M-22
- 7314150122431
Vanaf 1
€ 29,94 per stuk
7,48 € off
-20%
+ 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 + 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 + 21,00% BTW
Beschrijving
-
Soksleutel gebogen metrisch
-
Merk Bahco
-
Type 29M
-
29M-22
-
7314150122431
-
Gebogen soksleutels, doorgezet, metrisch
-
Normen: ISO 2236
-
Materiaal: hooggelegeerd kwaliteitsstaal
-
Dynamic-Drive profiel 6-kant in doorgezette ring
-
Dynamic-Drive profiel 6-kant in recht ring
-
Go-trough in doorgezette en lange dop aan de rechte zijde voor lange draadstang
-
Mat verchroomd voor hoge kwaliteit van het oppervlak
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 29M-22 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 29M22 |
| EAN artikel | 7314150122431 |
| Intrastat CBS code | 82041100 |
| Artikel ID | N10332655 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | SNA Europe |
| EAN leverancier | 8712423016026 |
| Merk | Bahco |
| Productgroep | Gebogen soksleutels metrisch |
| Productsoort | Soksleutel gebogen metrisch |
| Type | 29M |
| Minimale bestelhoeveelheid | 1 stuk |
| Lengte | 266 mm |
| Afmeting | 22 mm |
| Breedte schacht | 22 mm |
| Diameter kop | 31 mm |
| Hoogte van offset ring | 50 mm |