Bahco 1936M pijpsleutel 12-13 mm 1936M-12-13
Artikelnummer: Y33004812
- Pijpsleutel metrisch
- Bahco
- Type 1936M
- 1936M-12-13
- 7314151051419
Vanaf 1
€ 8,28 per stuk
2,07 € off
-20%
+ 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 + 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 + 21,00% BTW
Beschrijving
-
Pijpsleutel metrisch
-
Merk Bahco
-
Type 1936M
-
1936M-12-13
-
7314151051419
-
Pijpsleutels, metrisch
-
Normen: DIN 896-B
-
Materiaal: speciaalstaal van chroom-molybdeen
-
Recht buismateriaal
-
Mat verchroomd voor hoge kwaliteit van het oppervlak
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 1936M-12-13 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 1936M1213 |
| EAN artikel | 7314151051419 |
| Intrastat CBS code | 82041100 |
| Artikel ID | N10024238 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | SNA Europe |
| EAN leverancier | 8712423016026 |
| Merk | Bahco |
| Productgroep | Pijpsleutels metrisch |
| Productsoort | Pijpsleutel metrisch |
| Type | 1936M |
| Minimale bestelhoeveelheid | 1 stuk |
| Lengte | 137 mm |
| Afmeting | 12x13 mm |
| Diameter t-bar | 8 mm |
| Tubular size 1 | 19 mm |
| Tubular size 2 | 20 mm |