Bahco 8900DM dopsleutel 3/4 inch twaalfkant 29 mm 8900DM-29
Artikelnummer: Y33002646
- Dopsleutel 3/4 inch twaalfkant metrisch
- Bahco
- Type 8900DM
- 8900DM-29
- 7314150219803
Vanaf 1
€ 17,78 per stuk
4,45 € off
-20%
+ 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 + 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 + 21,00% BTW
Beschrijving
-
Dopsleutel 3/4 inch twaalfkant metrisch
-
Merk Bahco
-
Type 8900DM
-
8900DM-29
-
7314150219803
-
Dopsleutels standaard lengte, 3/4 inch
-
Twaalfkant, metrisch
-
Niet geschikt voor machinaal gebruik
-
Hooggelegeerd kwaliteitsstaal
-
Hoogglans gepolijst
-
Getand
-
ISO 2725/1174
-
DIN 3124/3120
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 8900DM-29 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 8900DM29 |
| EAN artikel | 7314150219803 |
| Intrastat CBS code | 82042000 |
| Artikel ID | N10460727 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | SNA Europe |
| EAN leverancier | 8712423016026 |
| Merk | Bahco |
| Productgroep | Dopsleutels twaalfkant metrisch |
| Productsoort | Dopsleutel 3/4 inch twaalfkant metrisch |
| Type | 8900DM |
| Minimale bestelhoeveelheid | 1 stuk |
| Lengte | 58 mm |
| Dop breedte | 42.5 mm |
| Afmeting | 29 mm |
| Breedte dubbele zeskantaandrijving | 40 mm |