Carat diamant zaagblad CNE Classic 370x30,00 mm universeel gebruik CNEC370500
Artikelnummer: Y32600389
Diamantzaag universeel gebruik
- Carat
- Type CNE Classic
- CNEC370500
- 8714452022078
Vanaf 1
€ 138,75 per stuk
46,25 € off
-25%
+ 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 + 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 + 21,00% BTW
Beschrijving
Diamantzaag universeel gebruik
-
Merk Carat
-
Type CNE Classic
-
CNEC370500
-
8714452022078
-
Uitgevoerd met gekartelde segmenten, voor een optimale eerste aanzet
-
Hechting: laser gelast
-
Geluidsarm: ja
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | CNEC370500 |
| EAN artikel | 8714452022078 |
| Intrastat code | 68042100 |
| Artikel ID | N10688458 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Carat |
| EAN leverancier | 8714452000007 |
| Merk | Carat |
| Productgroep | Diamantzagen |
| Productsoort | Diamantzaag universeel gebruik |
| Type | CNE Classic |
| Minimale bestelhoeveelheid | 1 stuk |
| Asgat | 30.00 mm |
| Diameter | 370 mm |
| Segmenthoogte | 10 mm |