Abus sleutelkluis Keygarage wandmontage 767 KEYGARAGE 53507
Artikelnummer: Y21701295
- Sleutelkluisje
- Abus
- Type 767 KEY GARAGE
- 53507
- 4003318535079
Vanaf 1
€ 41,92 per stuk
17,96 € off
-30%
+ 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 + 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 + 21,00% BTW
Beschrijving
-
Sleutelkluisje
-
Merk Abus
-
Type 767 KEY GARAGE
-
53507
-
4003318535079
-
Sterke metalen behuizing
-
Individueel instelbare tot 10-cijferige code
-
Combinatie instelbaar door de activering van de enkele knoppen
-
Kunststofdeksel ter beschermen tegen stof, vuil enz
-
Reset-knop moet worden ingedrukt voor elk gebruik
-
Combinatie moet worden ingegeven om te sluiten
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 53507 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 767 KEY GARAGE |
| Alternatief artikelnummer leverancier 2 | 767KEYGARAGE |
| EAN artikel | 4003318535079 |
| Intrastat code | 83030090 |
| Artikel ID | N10336310 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Abus August Bremicker Sohne |
| EAN leverancier | 8715583000003 |
| Merk | Abus |
| Productgroep | Kluizen |
| Productsoort | Sleutelkluisje |
| Type | Keygarage 767 |
| Totale hoogte | 120 mm |
| Breedte kast | 82 mm |
| Diepte kast | 46 mm |