Abus kettingslot City Chain 9 mm zwart 1010/140 BLACK 12527
Artikelnummer: Y21701200
- Kettingslot
- Abus
- Type 1010/140 BLACK
- 12527
- 4003318125270
Vanaf 2
€ 159,12 per 2 stuks
42,84 € off
-35%
+ 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 + 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 + 21,00% BTW
Beschrijving
-
Kettingslot
-
Merk Abus
-
Type 1010/140 BLACK
-
12527
-
4003318125270
-
Dikke hexagonale ketting met textielhoes
-
Ketting, slothuis en de interne elementen van het slotmechanisme zijn gemaakt van gehard speciaalstaal
-
Abus Code Card voor extra of vervangende sleutel
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 12527 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 1010/140 BLACK |
| Alternatief artikelnummer leverancier 2 | 1010140BLACK |
| EAN artikel | 4003318125270 |
| Intrastat code | - |
| Artikel ID | N10092858 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Abus August Bremicker Sohne |
| EAN leverancier | 8715583000003 |
| Merk | Abus |
| Productgroep | Kettingen |
| Productsoort | Kettingslot |
| Type | CityChain 1010 |
| Kettingdikte | 9 mm |
| Kettinglengte | 140 cm |
| Gewicht | 2740 g |