Abus hangslot gegalvaniseerd met verdek 235Z/50 KA 1 01757
Artikelnummer: Y21701067
- Hangslot
- Abus
- Type 235Z/50 KA 1
- 1757
- 4003318017575
Vanaf 12
€ 102,80 per 12 stuks
4,61 € off
-35%
+ 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 + 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 + 21,00% BTW
Beschrijving
-
Hangslot
-
Merk Abus
-
Type 235Z/50 KA 1
-
1757
-
4003318017575
-
Beugel in staal, behandeld tegen corrosie
-
Bescherming van de slotopening in messing
-
Behuizing in gegalvaniseerd verchroomd staal, ideaal voor buiten gebruik
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 1757 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 235Z/50 KA 1 |
| Alternatief artikelnummer leverancier 2 | 235Z50KA1 |
| EAN artikel | 4003318017575 |
| Intrastat code | 83011000 |
| Artikel ID | N10092784 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Abus August Bremicker Sohne |
| EAN leverancier | 8715583000003 |
| Merk | Abus |
| Productgroep | Hangsloten |
| Productsoort | Hangslot |
| Type | 235Z |
| Breedte beugel | 28 mm |
| Totale hoogte | 74 mm |
| Breedte kast | 50 mm |
| Hoogte beugel | 24.5 mm |
| Diepte kast | 23 mm |
| Diameter beugel | 7.5 mm |
| Gelijksluitend | KA 1 |