Abus discusslot RVS boorbelemmering 26/90 HS MK241 32798
Artikelnummer: Y21701018
- Diskushangslot
- Abus
- Type 26/90 HS MK241
- 32798
- 4003318327988
Vanaf 3
€ 145,92 per 3 stuks
26,19 € off
-35%
+ 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 + 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 + 21,00% BTW
Beschrijving
-
Diskushangslot
-
Merk Abus
-
Type 26/90 HS MK241
-
32798
-
4003318327988
-
Vrijwel onverwoestbare staalgeharde beugel en slagvaste vergrendeling
-
Gelaste roestvrijstalen kast
-
Voorzien van messing cilinder met boorbelemmering
-
Hoofdsleutelsysteem
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 32798 |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 26/90 HS MK241 |
| Alternatief artikelnummer leverancier 2 | 2690HSMK241 |
| EAN artikel | 4003318327988 |
| Intrastat code | 83011000 |
| Artikel ID | N10094360 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | Abus August Bremicker Sohne |
| EAN leverancier | 8715583000003 |
| Merk | Abus |
| Productgroep | Diskussloten |
| Productsoort | Diskushangslot |
| Type | 26 HS |
| Breedte beugel | 25 mm |
| Totale hoogte | 91 mm |
| Breedte kast | 91 mm |
| Hoogte beugel | 16 mm |
| Diepte kast | 29 mm |
| Diameter beugel | 12 mm |
| Hoofdsleutel | MK 241 |