Abus hangslot Titalium 64TI/50HB80 - Y21700714 - afbeelding 1
Abus hangslot Titalium 64TI/50HB80 - Y21700714 - afbeelding 2
Abus hangslot Titalium 64TI/50HB80 56208
Artikelnummer: Y21700714
  • Hangslot
  • Abus
  • Type 64TI/50HB80
+ verzendkosten
  • Ophalen in Leiden
  • Verzenden met UPS
Levertijd: 2 tot 5 werkdagen
Let op!
  • Verwachte levertijd 2 tot 4 werkdagen, mede afhankelijk van voorraadpositie fabrikant
  • Dit artikel kan niet worden geretourneerd
Beschrijving
  • Hangslot
  • Merk Abus
  • Type 64TI/50HB80
  • Slotkast van massief TITALIUM speciaal alminium
  • Hoge veiligheid bij een laag gewicht
  • Hardstalen beugel met NANO-Protect voor een optimale bescherming tegen corrosie
  • Precisiecilinder met een paracentrisch sleutelprofiel, voor meer weerstand tegen manipulatie
  • Dubbele beugelvergrendeling
  • Verchroomde cilinderkern
Eigenschappen
Artikelnummer leverancier 56208
Alternatief artikelnummer leverancier 64TI/50HB80
Alternatief artikelnummer leverancier 2 64TI50HB80
EAN artikel 4003318562082
Intrastat code 83011000
Artikel ID N10397747
ID leverancier 8714253106670
Leverancier Abus August Bremicker Sohne
EAN leverancier 8715583000003
Merk Abus
Productgroep Hangsloten
Productsoort Hangslot
Type Titalium 64TI HB
Breedte beugel 29 mm
Totale hoogte 128.5 mm
Breedte kast 50 mm
Hoogte beugel 80 mm
Diepte kast 17 mm
Diameter beugel 8 mm