AXA onderlegplaat 3305-90-95/E
Artikelnummer: Y21600773
- Onderlegplaat 3305
- AXA
- Type 3305
- 3305-90-95/E
- 8713249073590
Vanaf 200
€ 3,50 per 200 stuks
0,00 € off
-20%
+ 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 + 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 + 21,00% BTW
Beschrijving
-
Onderlegplaat 3305
-
Merk AXA
-
Type 3305
-
3305-90-95/E
-
8713249073590
-
Onderlegplaat voor raamsluitingen
-
Voor montage over de tochtstrip
-
Solide kunststof
-
Toepassing: te combineren met raamsluiting 3309, 3308 en 3302
-
Inclusief bevestigingsmiddelen: nee
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 3305-90-95/E |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 33059095E |
| EAN artikel | 8713249073590 |
| Intrastat CBS code | 83024150 |
| Artikel ID | N10330278 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | AXA Home Security |
| EAN leverancier | 8713249000015 |
| Merk | AXA |
| Productgroep | Raamsluitingen |
| Productsoort | Onderlegplaat 3305 |
| Type | 3305 |
| Minimale bestelhoeveelheid | 200 stuks |
| Materiaal | Kunststof |
| Finish | Wit |
| Lengte | 76 mm |
| Breedte | 32 mm |
| Productdikte | 9 mm |