AXA scharnier ongelagerd 1103-23-83/E
Artikelnummer: Y21600166
- Scharnier ongelagerd
- AXA
- Type 1103
- 1103-23-83/E
- 8713249068763
Vanaf 6
€ 36,91 per 6 stuks
1,54 € off
-20%
+ 21,00% BTW
+ verzendkosten
-
Ophalen in Leiden
Vanaf 1 € 0,00 € 0,00 + 21,00% BTW
-
Verzenden met UPS
Vanaf 1 € 0,00 € 6,50 + 21,00% BTW
Beschrijving
-
Scharnier ongelagerd
-
Merk AXA
-
Type 1103
-
1103-23-83/E
-
8713249068763
-
Het AXA klepscharnier is uitstekend toe te passen bij kisten
-
Lichtlopend
-
Toepassing: voor lichte constructies
-
Lagering: ongelagerd
-
Knoopdiameter: 10 mm
-
Draagvermogen 2 scharnieren: 15 kg
-
Draagvermogen 3 scharnieren: 25 kg
-
Draagvermogen 4 scharnieren: 30 kg
-
Inbraakwerend: nee
-
SKG: nee
-
Politie Keurmerk Veilig Wonen: nee
-
CE: nee
-
Aanbevolen bevestigingsmaterialen: 4.0 x 20 mm schroef: 6 stuks
-
Inclusief bevestigingsmiddelen: nee
Eigenschappen
| Artikelnummer leverancier | 1103-23-83/E |
| Alternatief artikelnummer leverancier | 11032383E |
| EAN artikel | 8713249068763 |
| Intrastat CBS code | 83021000 |
| Artikel ID | N10076293 |
| ID leverancier | 8714253106670 |
| Leverancier | AXA Home Security |
| EAN leverancier | 8713249000015 |
| Merk | AXA |
| Productgroep | Scharnieren |
| Productsoort | Scharnier ongelagerd |
| Type | 1103 |
| Minimale bestelhoeveelheid | 6 stuks |
| Hoekvorm | Rechthoek |
| Materiaal | RVS |
| Finish | Gestraald |
| Hoogte | 63 mm |
| Breedte | 63 mm |
| Productdikte | 2 mm |